8 vteřin dělilo Mustangy od vítězství

10.11
2014

Dne 8.11.2014 odehráli hráči Pardubického týmu svoje první domácí utkání s týmem Sparty. Pardubický tým se díky rychle vstřelené brance Pavla Kubeše ve 27 vteřině dostal do vedení. Pardubický tým i díky této rychlé brance se dostal do tempa a zaskočil tím hostující Spartu, která se nemohla dostat přes střední pásmo. Pardubice se dále dostávaly do šancí, jenže v brance Sparty stál jistý Vápenka.

Druhá třetina byla volnější, šance na obou stranách, ale stav byl stále pro Pardubice 1:0.

Třetí třetina se odehrávala ve středním pásmu, až na únik pardubických útočníků, kteří jeli dva na Vápenku, jenže tu šanci zazdili. Před koncem třetiny pak ještě ujel David Motyčka, ale bohužel trefil břevno. Pak si tým Sparty vzal oddechový čas a dvě minuty před koncem třetí třetiny hráli bez brankáře. Ke smůle Pardubic se tato taktika Spartě vyplatila a Mustangové dostali gól 8 vteřin před koncem zápasu, kdy od modré vystřelil Zapletal a trefil před brankou clonícího J. Krupičku a stav byl 1:1.

Zápas šel tak do nájezdů, v nich měla více štěstí Sparta a vyhrála 1:2.

Průběh zápasu je možné si přečíst na Onlajnech.

Zhodnocení víkendových zápasů v rozhovoru s trenérem...