Druhý zápas na Moravě

06.11
2014

Druhý den, v neděli dopoledne, odehráli Mustangové svůj druhý víkendový zápas proti Zlínu. Již od začátku určovali tempo domácí ze Zlína. Na hráčích z Pardubic byla velmi znát únava způsobená nedostatkem spánku mezi oběma zápasy. Pardubice jsou většinu hry pod tlakem a zlínskou branku ohrožují pouze střelami z dálky. Vlivem tohoto tlaku se dopouští několika hrubých chyb, které soupeř trestá a proměňuje v první třetině prvním gólem a ve druhé dalšími dvěma. I třetí třetina se odehrála v režii domácích a zvýšili skóre na 6:0. Na samém konci zápasu se povedlo, po asistenci Marka Michalce, ujet pardubickému Pavlu Kubešovi, který proměnil únik a stanovil konečný výsledek na 6:1. Zlín zaslouženě vítězí, protože byl po celou dobu zápasu sehranějším a výkonnějším týmem.

Záznam z tohoto utkání můžete shlédnout zde ⇒.