Hodnocení trenéra

05.01
2015

Na shrnutí tohoto víkendu by se hodilo naše předhokejové - jeden za všechny, všichni za jednoho. Výsledek tohoto víkendu totiž nebyl tak důležitý (playoff jsme měli zajištěné) jako dát prostor celému týmu (zejména "obrnářům" nebo méně zkušeným klukům - i oni jsou nedílnou součástí týmu). Proto oba zápasy strávily opory týmu nezvykle hodně času na střídačkách. Nastávající playoff bude jiné kafe, tam už půjde o vše.

Jinak zápas se Spartou nebyl z naší strany odehrán až tak zle, dlouho jsme byli rovnocenným soupeřem, což opravdu ke složení útoků je co říci. Pak však místo dvou neodpískaných jasných Sparťanských faulů dvakrát v rozmezí minuty Sparta skórovala a utekla do dvougolového úniku. To se nedá nic dělat.

Zápas s Karlovými Vary mě zklamal hned ve třech aspektech. Prvním byla nedůraznost (jezdili jsme kolem soupeřů jako kolem drahého porcelánu), druhým nerespektování dohodnutých taktických kroků (selhání křídel v obraně beků na modré) a třetím nedůslednost čištění prostoru před brankovištěm. Přitom zápas se nerozehrál špatně, vedli jsme po první třetině 1:0, ale druhou třetinu jsme absolutně nezvládli, tomu napovídá i dva Karlovarské goly v rozmezí 20 sekund a další tři v intervalu minuty. Ve třetí třetině jsme se uklidnili a opět to bylo rovnocenné.

Prostě zmíněných chyb z tohoto zápasu se musíme v playoff vyvarovat a porvat se o výsledek.