Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Konec sezóny 2016/2017

13.06
2017

Pro pardubické Mustangy byla tato sezóna opravdu hodně těžká a ještě v polovině sezóny se zdál postup do play off téměř nedosažitelný. Když už nikdo nedoufal, že to pardubáci zvládnou, začalo se jim od druhé poloviny sezóny dařit a zvládli postup do finále, a to i přes nepřítomnost německého reprezentanta Herinka. Konečné druhé místo ve finále proti Zlínu byl tak obrovský úspěch.

Za tímto skvělým úspěchem není jen úsilí a tvrdý trénink hráčů, ale také obrovská podpora našich fanoušků, kteří nás celou sezónu hnali dopředu a to zejména ve chvílích, kdy se nám zrovna nedařilo. Další významný podíl na úspěchu Mustangů mají samozřejmě naši partneři, generální partner FORD Auto IN, avšak poděkování patří i všem ostatním partnerům.

Rádi bychom také poděkovali hokejovému klubu HC Dynamo Pardubice, který nám pomáhá s propagací našeho klubu. Dne 30. 5. 2017 uspořádali golfový turnaj s výtěžkem přesahujícím částku 25 tis. Kč, který darovali právě na podporu sledgehokeje v Pardubicích.

Závěrem patří poděkování všem našim hráčům a realizačnímu týmu za celoroční tvrdou práci a neumírající touhu po vítězství.