Mustangové přivezli z Moravy 3 body

06.11
2014

V sobotu 18.10.2014 odehráli hráči Pardubického týmu svůj první zápas letošní sezóny s Olomoucí. Již od začátku zápasu měli pardubičtí hráči hru pod kontrolou a soupeře nepustili téměř k žádné gólové šanci. První třetinu nedokázali pardubičtí prostřelit skvěle chytajícího gólmana Kudelu.

I druhou třetinu určovali tempo hráči Pardubic když se najednou dostal k puku olomoucký Martin Novák, který nekompromisně zakončil pod horní tyč. Mustangové neustále tlačili na soupeřovu branku, avšak nedokázali žádnou svoji šanci proměnit.

I ve třetí třetině jsou Pardubice opět lepším týmem, stále jsou nastěhovaní před domácí brankou. Chybí tomu ale přesné zakončení. Až ke konci třetí třetiny Východočeši dokázali srovnat. Střelou od mantinelu se prosadil Pavel Kubeš, který se tak po množství šancí zapsal mezi střelce. Asistenci měl David Motyčka. To, co hostům nešlo předchozí třetiny, nyní vychází. Ve skrumáži před domácí klecí dokázal umístil puk, za přispění domácích hráčů, za záda gólmana, Marek Michalec. Hosté zaslouženě vítězí po brankách Pavla Kubeše a Marka Michalce 2:1.

Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.