Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

MUSTANGOVÉ VE FINÁLE PLAY-OFF ČSHL !!!

02.02
2015

Přátelé, kamarádi, my Vám ty medaile přivezeme! :-)

JE TO TU ! Poprvé ve své krátké historii pardubičtí Mustangové postoupili do finále České sledge hokejové ligy! Navázali jsme na úspěch z našeho prvního roku působení v lize, kdy jsme získali cenné třetí místo v play-off ČSHL v ročníku 2012-2013. Nyní už víme, že tento rok to bude lepší, a doufáme, že se někdy dopracujeme až na vrchol. Postupně po krůčkách tam dojdeme! :-)

V letošním finále ČSHL nás čeká těžký soupeř ze Zlína. Nebudeme skrývat, že největší zásluhu na postupu má hostující hráč na play-off z Drážďan, B. Hering, který v obou zápasech vystřílel hattrick, ale i zde o to víc platí naše heslo "Jeden za všechny, všichni za jednoho", neboť bez tvrdé dřiny celého pardubického týmu v základní části ligy bychom postup do play-off nevybojovali.
A velké díky také patří fanouškům, kteří nám připravili neskutečnou podporu nejen na domácím hřišti v prvním zápase, ale také k překvapení nás všech i na stadionu soupeře v Praze. Nejen převaha na hřišti, ale i výrazně hlučná převaha v hledišti v Tipsport Aréně překvapila nejen nás, ale také Spartu, a dokázala Mustangy hnát za vítězstvím. Bylo to naprosto skvělé, děkujeme a věříme, že nás budete podporovat dál!
Děkujeme i za podporu městu Pardubice a všem našim partnerům. Bez jejich finanční podpory bychom to těžko dotáhli tak daleko. DÍKY!

Za tři roky fungování našeho týmu se podařilo dokázat, že jsme skvělá parta lidi různých postižení a věku, v našich řadách hrají nejmladší a nejstarší hráči ligy, a také tým, který funguje jako celek, ne náhodou máme největší základnu ze všech týmu v ČSHL. Dáváme prostor všem bez rozdílu, všichni jsme součásti týmu.

Trenér: chtěl bych poděkovat všem hráčům za celoroční přístup k tréninkům a přípravě, která se teď zúročuje a dovedla nás do finále, a i když jim zdravotní stav nedovoluje hrát na špičkové úrovni, jsou nedílnou součástí týmu a k tomu tak i přistupují – díky!

A hráči děkují trenérovi, který se jich po dvouročním bezvládí ujal! :-)

Zde se můžete podívat na pozápasové oslavy s našimi fanoušky yes

Fotky ze zápasu najdete ve fotogalerii.