Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Na úvod domácí premiéra

21.09
2017

Česká sledge hokejová liga vstoupí už do své 15. sezóny. A do své 6. sezóny vstoupí pardubičtí Mustangové. Letošní sezóna 2017/2018 se odehraje opět s osmi týmy, avšak s pozměněným formátem z důvodu kvalifikace na paralympijské hry. Po základní části, kde se utká každý s každým dvakrát – jednou doma a jednou venku, se uskuteční superfinále a zápas o třetí místo a to pouze na jedno utkání. Hrát se bude u lépe postaveného týmu po základní části ligy.
Pardubičtí Mustangové nastoupí ve stejné sestavě jako v loňské sezóně, tedy i s německým reprezentantem Bernhardem Heringem. Ten se od letošní sezóny stal již kmenovým hráčem Pardubic. Jedinou ztrátu utrpěly zadní řady, kde vinou zdravotních problémů bude scházet Jiří Kubeš. Mustangové jakožto úřadující vicemistři by i letos rádi bojovali o medaile. Stejný cíl mají ovšem minimálně další tři soupeři. Vzhledem ke staronovému formátu soutěže bude každý zápas extrémně důležitý. V prvním kole přijede na pardubický led již tuto sobotu pražská Sparta. Úvodní buly bude vhozeno v 16 hodin ve velké hale pardubické Tipsport Arény. O den později přijede českobudějovický Motor. Začátek nedělního zápasu je naplánován na 11 hodin – tentokrát v malé hale. V minulých sezónách byli Mustangové na domácím hřišti vždy hnáni skvělými fanoušky. Věříme, že tomu tak bude i letos.