Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pardubice vezou z Olomouce bod, vychytal je Lepáček

11.01
2019

Velmi cenou výhru si připsali sledge hokejisté Olomouce, kteří přehráli úředujícího vicemistra z Pardubice 3:2 v samostatných nájezdech. Hanáci v duelu dvakrát vedli: nejprve se prosadil Miloš Večerek, na jehož trefu z 5. minuty velmi rychle zareagoval Pavel Kubeš. Podruhé domácí poslal do vedení Novák, kapitán Mustangů ale dokázal v poslední minutě třetí třetiny opět udeřit.

V nájezdech pak hostující střelci vyhořeli, naopak za Olomouc uspěl Korman a Večerek. Hvězdou večera byl gólman Lepáček, který přiváděl Pardubické k šílenství. Chválu si tak vysloužil od zástupců obou mužstev: "Byli jsme lepším týmem, měli jsme víc ze hry i více střel na branku, ovšem soupeře zachránil gólman. Co vychytal, to bylo neskutečné, byl skvělý," vyzdvihl mu poklonu pardubický kapitán Pavel Kubeš, autor dvou gólů.

"Celý náš tým odehrál výborný zápas. Pardubice jsou dobrý zápas, přesto jsme s nimi dokázali hrát vyrovnaně. Výborně nám zachytal brankář. Na druhé straně jsme využili chyb soupeře. Mě osobně se hrálo výborně, neměli jsme co ztratit. Nebál jsem se podržet puk a zkusit něco nového. Podařily se nám i pěkné kombinace, které jsme zakončili gólem," řekl za domácí David Korman, který vstřelil vítězný nájezd a přidal k tomu dvě nahrávky. Pro Kormana to byly první body v sezóně.

OLOMOUC - PARDUBICE 3:2sn (1:1, 1:0, 0:1 - 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Večerek (Korman), 23. Novák (Korman, Klíma), rozh. náj. Korman - 8. a 45. P. Kubeš.