Pardubičtí si zastříleli v Budějovicích, Hering dal sedm gólů

19.12
2017

Sledge hokejisté Pardubic vyhráli ve 12. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy na ledě Českých Budějovic vysoko 12:1. Soupeře položil především německý forvard Bernard Hering, který zaznamenal sedm branek. O jediný gól Jihočechů se postaral Sandro Kalegaris.

Mustangové měli navrch od začátku zápasu, proti domácím se ale nemohli dlouho prosadit. Podařilo se jim to až po desíti minutách hry zásluhou Bernarda Heringa. Německý útočník se zanedlouho prosadil podruhé a Pardubice měly po první třetině náskok dvou branek.

Prostřední dějství rozhodlo zápas definitivně. Celkově se Východočeši prosadili pětkrát, dvakrát z toho Hering, po jedné trefě pak Pavel Kubeš, David Motyčka a Lukáš Štěpják.

Kanonáda hostí pokračovala. Další tři trefy přidal Hering, své druhé branky v utkání zaznamenali Kubeš s Motyčkou. Za domácí korigoval jedinou trefou Sandro Kalegaris.

Branky a nahrávky: 43. Kalegaris – 11. Hering (Motyčka), 12. Hering (Michalec), 18. Hering, 26. Motyčka, 28. Kubeš, 28. Štěpják (Doležal), 29. Hering (Michalec), 31. Hering, 33. Hering (Kubeš), 35. Hering (Kvoch), 36. Kubeš, 44. Motyčka.