Pro důležité body za hranice do Vídně

14.12
2015

Zápas s rakouským týmem začal v mírnějším tempu. Postupně jsme si však začali vytvářet šance. Jednu z nich využil L.Kořínek a vstřelil úvodní gól utkání. Částečně nás to uklidnilo a nastartovalo, ale obrana ještě úplně neodpovídala představám trenéra. Ve druhé třetině soupeři využili nedůslednosti Mustangů a srovnali na 1:1. Rakouský tým gól povzbudil a začal tlačit na našeho brankáře. Ohrozit ho se ale dařilo jen minimálně. V pořadí třetí gól na 1:2 se podařilo vstřelit ještě během druhé třetiny naší zahraniční posile - Heringovi. Od začátku třetí třetiny posílil obranu Mustangů P. Kubeš. O tom, že náš tým určoval tempo a měl navrch není pochyb, škoda jen, že všechny šance neskončily v brance. B. Hering nezklamal ani v poslední části utkání a proměnil hned dvě střely na stav 1:4. Až do konce jsme hráli poctivou hru a dodržovali, co jsme si předem domluvili. Snaha Rakušanů se stavem skóre něco udělat se minula účinkem a náš skvělý výsledek zpečetil krásným gólem P. Kubeš. Ze St. Pőlten si vezeme výhru a cenné a zároveň povinné 3 body.