První zahraniční soupeř přijel navštívit pardubické Mustangy.

09.11
2015

Tým ze slovenské republiky Bencont Dolný Kubín nepřijel zrovna v hojném počtu. Od začátku se Mustangové do soupeře pustili ve velkém stylu a dostali soupeře pod tlak. Dlouho zůstávalo skóre vyrovnané a pak se začalo pardubickým Mustangům dařit. Po první třetině Mustangové vedli o tři branky. Domácím se povedl vstup do druhé třetiny kdy hned po 16 vteřinách vstřelili další branku. O 4 minuty později pardubičtí vstřelili další gól a skóre už bylo 5:0 pro domácí. Za tohoto příznivého stavu nasadil domácí trenér do hry všechny hráče ze střídačky. Zápas skončil výhrou domácích 7:1.