Začala nová sezóna

29.09
2016

Začala nová sezóna a Mustangové v prvním zápase nastoupili proti týmu z Českých Budějovic. Zápas se odehrál v sobotu 24. září 2016 ve večerních hodinách. Pardubičtí nastoupili bez několika hráčů základní sestavy. Motor oproti loňské sezóně posílil o rakouské a italské hráče, ale to jim na domácí tým nestačilo.

Zápas se od počátku vyvíjel pozitivně pro Mustangy, první gól na sebe nenechal dlouho čekat. Branku se podařilo vstřelit v samotném úvodu, dal ji Marek Michalec s asistencí Pavla Kubeše. Na další góly jsme si museli počkat do konce první třetiny. V rychlém sledu za sebou dal Pavel Kubeš do soupeřovi branky dva góly. Do konce první třetiny se už nic mimořádného nestalo. Druhá třetina byla obdobná té první, do Budějovické branky se podařilo Mustangům dát opět tři góly. V třetí třetině se opět Mustangům velice dařilo. Dali Budějovicím pět gólů. V této třetině se prosadili i Budějovičtí, těsně před koncem utkání se jim podařilo dát první a jediný gól Mustangům.

Nejvíce se v tomto zápase posadil Pavel Kubeš se šesti góly a čtyřmi asistencemi. Dále se podařili útočníkovi Marku Michalcovi dát hattrick. Zápas dopadl pro Mustangy velice dobře, vyhráli 11:1.

Branky: 1. Michalec (P. Kubeš), 13. P. Kubeš (Kolek), 13. P. Kubeš (J. Kubeš, Štěpják), 18. Doležal (P. Kubeš. J. Kubeš), 19. Štěpják (P. Kubeš, Michalec), 23. Michalec, 34. P. Kubeš, 39. P. Kubeš (Michalec), 40. Michalec (P. Kubeš), 42. P. Kubeš, 45. P. Kubeš (Kvoch, V. Buhr) - 45. Kalegaris (Klíma). Rozhodčí:Manárus, Špalek. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 20.